Проведено моніторинг продовольчих магазинів

Дата: 15.11.2021 16:04

15 листопада  2021 року представниками Великобілозерської сільської ради, К-Дніпровського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області, сектору поліцейської діяльності № 1 Василівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та головним спеціалістом відділу цивільного захисту та оборонної роботи Василівської РДА проведено моніторинг  двох  продовольчих магазинів. Здійснено заходи контролю стосовно дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період  карантину,  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря. Порушень карантинних обмежень не виявлено.