Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Великобiлозерської громади!

Дата: 09.11.2021 09:03

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Люди Вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Цього святкового дня бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

З повагою,

Великобілозерський

сільський голова Юрій РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат