Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Дата: 09.11.2021 08:56

9 листопада 2021 року о 10:00 на всіх платформах Суспільного мовлення транслюватиметься Радіодиктант національної єдності.
Флешмоб до Дня української писемності та мови відбувається вже 21 рік поспіль, а започаткований він був 2000 року командою Українського радіо.
Перевірити свої знання з української мови та долучитися до акції може кожен охочий.
Радіодиктант розпочнеться 9 листопада о 10:00 й транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та на фейсбук-сторінках Суспільне мовлення, UA: ПЕРШИЙ та регіональних філій Суспільного. І традиційно Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського радіо та Радіо Культура.