Шановні працівники соціальної сфери Великобілозерської громади!

Дата: 05.11.2021 08:42

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цього року це свято припадає на 7 листопада.

Шановні працівники соціальної сфери Великобілозерської громади!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери!

Це свято людей, чия праця сповнена гуманізму та милосердя, свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Праця соціальних працівників скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це Вам особлива шана і повага.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

З повагою,                                                                                                     Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА,                                       депутатський корпус та виконавчий апарат Великобілозерської сільської ради