«Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде жити вічно»

Дата: 29.10.2021 15:27

Шановні жителі села Велика Білозерка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 78-ї річниці визволення села від нацистських окупантів.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, а далі ще й піднімав з руїн рідний край. Білозерці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Нашому рідному селу та людям, які живуть у ньому бажаємо, щоб на вулицях  завжди панувала атмосфера миру і добра, а в житті кожного з Вас доля приносила тільки позитивні зміни, сім’ї будьте міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими! До Вашої уваги концерт «Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде жити вічно» https://drive.google.com/file/d/1aEF_PgKjWeewctSucqS5GMQHI19d-vG8/view?usp=sharing.