Про підсумки регіонального етапу обласного конкурсу-виставки «Берегиня роду українського»

Дата: 21.10.2021 15:54

З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, заохочення їх до творчої самореалізації, залучення до кращих традицій національної культури, збереження культурної спадщини 18 жовтня 2021 року проведено регіональний етап обласного конкурсу-виставки «Берегиня роду українського». На огляд журі було представлено 86 експонатів декоративно-ужиткового мистецтва у вигляді традиційних українських оберегів (ляльки, домовики, рушники, сорочки, віночки, ікони тощо). Представлені вироби, які  виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста,  відзначилися високим рівнем майстерності, складністю, оригінальністю, індивідуальністю творчих прийомів, відповідністю тематиці конкурсу, композиційною досконалістю.

За рішенням журі автори 46 робіт нагороджено дипломами Відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради.

Кращі експонати декоративно-ужиткового мистецтва відправлені до м. Запоріжжя для участі в обласному конкурсі-виставці «Берегиня роду українського».

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь в обласному  конкурсі-виставці «Берегиня роду українського».