День захисників і захисниць України у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5

Дата: 18.10.2021 08:13

14 жовтня українці святкуватимуть одразу три свята, які дуже взаємопов’язані між собою: перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників і захисниць України.

В переддень святкування у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 відбулись заходи, пов'язаних з цими подіями. Особливими були заходи до Дня захисників і захисниць України, так як цей день став не просто державним святом, а всенародним, бо захищають нині незалежність та суверенітет України військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти – всі ті, хто є захисниками і захисницями України.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу та навчитися пишатися тим, що ми – українці!

Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів і процвітання. Нехай у вашому домі панують довіра і мир.

Анна ОСИПЕНКО

Катерина УСЕНКО