З 18.10.2021 ,,червоний,, рiвень епідемічної небезпеки

Дата: 16.10.2021 19:07

Шановні мешканці громади!
Відповідно до пункту   3?  постанови Кабінету Міністрів України   від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2»(зі змінами), рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 № 38 , рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Запорізької області від 15.10.2021 № 30 та рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Великобілозерської сільської ради  від 16.10.2021 № 30  з  00 год 00 хвилин  18.10.2021  на території Великобілозерської сільської територіальної громади буде діяти  «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідемічної небезпеки. В зв’язку з цим  на території     ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
-   перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів  індивідуального захисту;
-  робота закладів громадського харчування, кафе, барів, окрім адресної доставки та замовлень на винос;
-   робота розважальних закладів;
-   робота непродовольчих ринків, непродовольчих магазинів, спортзалів, фітнес-залів;
-   робота закладів освіти, окрім закладів, де 100% працівників мають зелений COVID-сертифікат;
 -  проведення масових заходів;
 -  робота закладів культури.
З метою забезпечення максимальної безпеки громадян звертаємося до кожного мешканця громади з проханням дотримуватись встановлених норм та обмежень.
Сподіваємось на відповідальність кожного з вас! Бережіть своє життя  та
своїх близьких! Будьте здорові!