Привітання народного депутата України Юлії Яцик з Днем захисників України!

Дата: 13.10.2021 08:31

Дорогі українці! Шановні захисники та захисниці України!

Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем Захисника та захисниці України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. День захисника та захисниць України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Велика шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.

Вітаю українців із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.

Цього дня бажаю усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Героям слава!

народний депутат України Юлія ЯЦИК