До уваги мешканцiв громади!

Дата: 12.10.2021 17:20

Шановні мешканці громади!

У зв’язку з тим, що на території  Великобілозерської сільської територіальної громади відповідно до пунктів  22, 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та протокольного рішення  позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великобілозерської сільської ради від 08.10.2021 № 29  діє «ПОМАРАНЧЕВИЙ»  рівень епідемічної небезпеки, на території ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
 проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше 1 людини на 4 кв. метри площі будівлі або території;
 наповненість  залів  установ культури більше 50% місць;
 заповненість спортзалів і фітнес-залів більш ніж 1 людина на 10 кв.         метрів загальної площі приміщення;
 робота навчальних закладів, крім тих, де не менше  80% персоналу мають жовтий або зелений COVID-сертифікат.
З метою забезпечення максимальної безпеки громадян звертаємося до кожного мешканця громади з проханням дотримуватись встановлених норм та обмежень.
Сподіваємось на відповідальність кожного з вас! Бережіть своє життя  та
своїх близьких! Будьте здорові!