Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Великобілозерському НВК №1

Дата: 11.10.2021 10:01

Сьогодні, як ніколи, зроcтає роль освіти у підготовці школяра до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров’я. Тому виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій, одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед освітою.

Основна мета проведення «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності» — допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з 04.10.21 по 08.10.21 у Великобілозерському НВК №1 класними керівниками проведено ряд виховних годин, бесід та ігор, а саме:

сюжетно-рольова гра «По дорозі до школи» з учнями 1-а класу;

виховна година «Дорожні знаки вивчаємо» з учнями 1-б класу;

інтегроване заняття «Світлофор Моргайко» та вікторина з лего «Лицарі-вогнеборці» з учнями 2-а класу;

калейдоскоп малюнків «Безпека в умовах карантину», засідання круглого столу «Уникати. Запобігати. Діяти» та перегляд презентації «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях» з учнями 2-б класу;

година спілкування «Безпека мого життя» та вікторина «Безпека життєдіяльності» з учнями 3-б класу;

вікторина «Бережи себе» та перегляд відеороликів «9 відео про безпеку дітей» з учнями 4-а класу;

перегляд відеоролика «Цінність життя і здоров’я» та конкурс малюнків «Безпека і ми» з учнями 4-б класу;

вікторина «Дорожні знаки і ми» та квест «Безпека понад усе» з учнями 5-б класу;

виховний захід «Твій друг – дорожній рух», вікторина «Веселий пішохід» та інтерактивна вправа «Безпечні і небезпечні місця в автобусі» з учнями 6-а класу;

година спілкування «Причини та наслідки ДТП» та година відкритих думок «Чому шкідливе паління?» з учнями 6-б класу;

виховний захід «Молодь обирає здоров'я» з учнями 7-а класу;

вікторина «Бережи себе» та перегляд і обговорення відео «Безпечна поведінка у побуті» з учнями 7-б класу;

бесіда «Це потрібно знати кожному» та конкурс малюнків «Безпека в житті – життя в безпеці» з учнями 8-а класу;

інформаційна година «Про безпеку пам’ятай, правила не забувай» з учнями 8-б класу;

виховна година «Твоя безпека у твоїх руках» з учнями 9 класу;

бесіда «Отруєння грибами, рослинами та їх насінням» та перегляд відео «Школа надання першої допомоги та відпрацювання практичних навичок» з учнями 10 класу;

вікторина «Безпечний рух» та виготовлення знаків «Обережно небезпека» з учнями 11 класу;

педагогом-організатором оформлено інформаційну дошку, а також проведено: годину спілкування «Безпечна країна» та гру «Будь обачним пішоходом» у 2-б класі; виготовлено макет перехрестя «Правила дорожнього руху для дітей» з учнями 1-б класу; урок-змагання «Безпека руху – це життя» з учнями 5-а класу.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими, дотримуватися правил безпеки життєдіяльності. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!