Шановні юристи Великобілозерської громади!

Дата: 08.10.2021 09:05

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від Вас, шановні юристи, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян. Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, професійних успіхів, нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай Ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей.

З повагою, сільський голова Юрій РИБАЛКА,                                                              депутатський корпус та виконавчий апарат                                                   Великобілозерської сільської ради