ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 01.10.2021 14:35

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Великобілозерської сільської ради, вул. Центральна, буд.125, с. Велика Білозерка, Василівський район, Запорізька область, 71400.

2. Підстава для проведення конкурсу.

3. Місце і час проведення конкурсу.

Місце проведення конкурсу: актова зала адміністративної будівлі сільської ради, вул. Центральна, 120, с. Велика Білозерка, Василівський район, Запорізька область,71400

Час проведення конкурсу: о 10 год. 00 хв. 01.11.2021

Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Секретар комісії, головний спеціаліст відділу земельних відносин, агропромислового розвитку, екології та житлово-комунального господарства сільської ради

Кудашева Інна Юріївна, тел. (06156)2-01-51.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1. Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання:

- установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами;

- які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4.2. Наявність в учасника конкурсу матеріально-технічної бази для вивезення  побутових відходів.

4.3. Можливість виконання регламентних робіт з технічного обслуговування і ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення  побутових відходів та здійснювати щоденний контроль за технічним станом власними силами.

4.4. Можливість підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.

4.5. Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті або отримання таких послуг на договірній основі.

4.6. Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.

4.7. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.

4.8. Вартість надання послуги з вивезення побутових відходів (розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги в гривнях за 1м3).

4.9. Досвід роботи з надання  послуг з вивезення побутових відходів.

4.10. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4.11. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.

Кількість учасників конкурсу не обмежується.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Чисельність наявного населення Великобілозерської сільської територіальної громади.

Таблиця 1.

Територія

осіб

Великобілозерської сільської територіальної громади, в т.ч.:

7586

- с.Велика Білозерка

6873

- с.Новопетрівка

171

• с.Гюнівка

533

Житловий фонд складається з будинків комунальної форми власності, багатоквартирних будинків у приватній власності та житлові будинки індивідуальної забудови (будинки приватного сектору) з присадибною ділянкою, підприємств та організацій різної форми власності та індивідуальних будинків.

6. Характеристика об'єктів утворення відходів.

Таблиця 2.

Показник

Велика Білозерка

Гюнівка

Новопетрівка

1.

Загальна кількість багатоквартирних будинків на визначеній території, од.

32

2.

Кількість мешканців, які проживають на визначеній території в багатоквартирних будинках, осіб

256

3

Загальна кількість одноповерхових будинків на визначеній території, од.

3243

254

92

4.

Кількість мешканців одноповерхових будинків, на визначеній території

6617

533

171

5.

Відомості про балансоутримувачів будинків

Великобілозерська сільська рада

2

-   будинки, які перебувають самоуправлінні мешканців

3275

254

92

6.

Кількість підприємств, установ та організацій

97

7

в тому числі:

- бюджетних установ

18

5

- закладів торгівлі

66

2

- закладів сфери побуту

8

Характеристика під'їзних шляхів

дороги з твердим покриттям

7. Характеристика об'єкта утилізації відходів.

Вивіз побутових відходів здійснюється за безконтейнерною схемою на земельну ділянку для тимчасового зберігання побутових відходів. Відстань до даного об’єкту  становить:

12 км від граничної межі с. Велика Білозерка;

20 км від граничної межі с. Гюнівка;

21 км від граничної межі с. Новопетрівка.

8. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій.

Місце: відділ земельних відносин, агропромислового розвитку, екології та житлово-комунального господарства сільської ради Великобілозерської сільської ради, вул. Центральна, 120 с. Велика Білозерка, Василівський район, Запорізька область, 71400, Україна

Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

до 09 од. 30 хв. 01 листопада 2021 р.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, які їх подали.