Про День усиновлення у Великобілозерській громаді

Дата: 01.10.2021 13:33

Щороку, 30 вересня, в Україні відзначається День усиновлення – свято родинного затишку та дитячої надії. Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу – це прояв гуманізму, реалізації природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих, так і дітей.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива справа, але й найблагородніша місія людини.

В рамках відзначення свята сільський голова Юрій РИБАЛКА спільно з представниками сільської ради та Центру соціальних послуг громади привітали 9 (дев’ять) сімей опікунів/піклувальників, дитячий будинок сімейного типу, прийомну сім’ю та висловили свою подяку цим небайдужим до долі дітей людям, що розуміють важливість виховання дітей у повноцінних родинах.

Нехай в Україні будуть лише щасливі діти!