01 жовтня – Міжнародний день музики

Дата: 01.10.2021 09:18

Шановні працівники та шанувальники музичного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня музики!

Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики  розуміють всі, незалежно від національності, віку, соціального статусу. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики, бо вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

В цей день висловлюємо щиру вдячність всім педагогам та викладачам музики, які працюють у закладах освіти Великобілозерської громади, присвятивши своє життя музиці та навчанню відчувати її красу своїх юних вихованців,  учнів, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний світ музики.

Бажаємо всім педагогам та учням творчого натхнення, успіхів та нових досягнень, яскравих нот позитиву щодня, гармонії в душі та чистої мелодії на струнах серця. Нехай музика дарує багато незабутніх вражень, допомагає думати про прекрасне і радіти життю, надихає та спонукає до творчості!

Зі святом!

З повагою,

сільський голова Юрій РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат