Шановні педагогічні працівники Великобілозерської громади!

Дата: 01.10.2021 09:14

Шановні педагогічні працівники Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників освіти, що традиційно відзначають в Україні у першу неділю жовтня.

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим ми говоримо і про відповідальність за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. Саме Ви, педагогічні працівники, прищеплюєте своїм вихованцям та учням любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного та світлого, даєте мудрі поради і настанови.

З нагоди професійного свята висловлюємо щиру вдячність усім викладачам, вчителям, асистентам та вихователям за самовіддану працю, високий професіоналізм та тепло, яке ви даруєте дітям. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, благополуччя в родинах та успіхів у професійній діяльності. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки у житті.

З повагою,

сільський голова Юрій РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат

Великобілозерської сільської ради