Шановні ветерани та жителі старшого покоління Великобілозерської громади!

Дата: 30.09.2021 15:21

Шановні ветерани та жителі

старшого покоління Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана, що відзначається щороку 1 жовтня.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними послідовниками свого краю та держави.

Турбота про громадян похилого віку та ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.

Цього дня та на довгі роки життя бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя, добра і віри в краще майбутнє! Нехай осіння пора, в яку Ви вступили буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою рідних та близьких людей.

Зі святом!

З повагою,

сільський голова Юрій РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат