Благодійна акція «Серце до серця» - «Здорові немовлята»

Дата: 30.09.2021 10:53

ХVI Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова!

По всіх регіонах України у період з 01.04.2021 по 30.09.2021 проходить благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята», головною метою якої є збір коштів на закупівлю неонатального обладнання для дитячих лікарень відповідної області. До цієї акції долучився і Великобілозерський НВК №1. Було зібрано та перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» кошти в сумі 3 тисячі 300 гривень 40 коп.

Ми вдячні всім учням та вчителям, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.