У Великобілозерській ЗОШ № 4 було проведено виховні заходи, присвячені пам’яті жертв Бабиного Яру

Дата: 30.09.2021 08:15

У Великобілозерській ЗОШ №4 було проведено виховні заходи, присвячені пам’яті жертв Бабиного Яру.
Під час тематичних виховних годин «80-та річниця трагедії Бабиного Яру, «Бабин Яр-символ вічної скорботи», «Бабин Яр: якою є наша пам’ять», «Бабин Яр: історія, пам'ять і сучасний світ» вчителі розповідали про трагедію Бабиного Яру, що є на сьогоднішній день дуже актуальною темою, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями єдності нації, політичної свідомості громадян.
Бабин Яр увійшов до світової історії через події 29-30 вересня 1941 року, коли нацистські окупанти розстріляли майже 34 тисячі київських євреїв. Це місце стало всесвітньо відомим символом Голокосту.