26 вересня – Всеукраїнський день дошкілля!

Дата: 24.09.2021 15:43

Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину. І не дарма його вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається у дитині із раннього дитинства, слугує опорою і основою в подальшому житті. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи, до маленьких громадян країни.

Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом!

У цей день висловлюємо Вам щиру вдячність за працю, за терпіння до усіх маленьких мешканців нашої громади, мудрість, креативні знахідки та творчість.

Бажаємо Вам міцного здоровя, затишку й тепла, радості й позитиву, достатку вашим родинам!

Відділ освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради