25 вересня  - День позашкілля!

Дата: 24.09.2021 15:42

Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є її невід’ємною й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, патріотичне виховання та підготовка до життя в сучасних умовах. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні.

Щиро вітаємо працівників Будинку дитячої та юнацької творчості, Дитячої музичної школи, Дитячо-юнацької спортивної школи Великобілозерської сільської ради з професійним святом – Днем позашкілля!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди, терпіння, мудрості, натхнення, творчого потенціалу, активного зростання та гідної оплати праці, а вихованцям – високих досягнень та нових перемог!

Відділ освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради