Вітаємо вихователів та працівників закладів дошкільної освіти Великобілозерської громади з Днем дошкілля (26.09.)

Дата: 24.09.2021 15:45

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти

Великобілозерської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня дошкілля!

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху  не просте завдання. Під час дошкільного періоду закладаються не тільки основи світосприйняття і здоров’я дитини, а й формується її особистість. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Саме від професіоналізму та мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – життя наших дітей.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам, шановні  вихователі та працівники закладів дошкільної освіти, насамперед, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, професійних успіхів та бадьорого настрою! Хай кожен ранок на роботі починається з веселих усмішок та позитивних емоцій Ваших вихованців.

Зі святом!

З повагою,

сільський голова Юрій РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат