Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Великобілозерської сільської ради

Дата: 23.09.2021 16:06

22.09.2021 року під керівництвом Великобілозерського сільського голови Юрія  РИБАЛКИ  відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Великобілозерської сільської ради. На засіданні розглянуто три  питання, основне з яких: «Про виконання заходів щодо запобігання поширення   гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та встановлення на території Великобілозерської сільської територіальної громади «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19. Рішенням позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС з  00 год 00 хвилин 23.09.2021 року на території Великобілозерської сільської територіальної громади запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи характерні для «ЖОВТОГО» рівня протиепідемічної небезпеки. З метою забезпечення максимальної безпеки громадян звертаємося до кожного мешканця громади з проханням дотримуватись встановлених норм та обмежень, протиепідемічних правил, респіраторної гігієни, рекомендацій з індивідуального  захисту.

Також  доводимо до відома, що  кожна доросла людина, за бажанням,  може вакцинуватися від коронавірусної хвороби (COVID-19) звернувшись до свого сімейного лікаря у комунальному  некомерційному підприємстві Центр первинної медико-санітарної допомоги Великобілозерської сільської ради.

Сподіваємось на відповідальність кожного з вас! Бережіть своє життя  та своїх близьких! Будьте здорові!