Міжнародний день миру у Великобілозерському НВК №1

Щоб діти не боялись,

Щоб дорослі не вагались,

Щоб всі ми – усміхались!

Щороку, 21 вересня, у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, до цього прекрасного свята долучається і наша школа. У Великобілозерському НВК №1 була проведена акція «Ми за мир!», де учні виготовили  паперових голубів як символ миру і духовного розвитку нації та прикріпили на полотно. Також були проведені години спілкування на теми: Мова Миру починається з мене, «Прагнемо миру», «Ми за мир!»,Мир на планеті – щастя всім дітям,  “Дружба та мир – значно кращі за сварку»,  «Юні українці обирають мир», «Мир потрібен нам усім», «Ми хочемо у мирі жити», конкурс «Мир – мова щастя», а ще учні молодшої школи розмальовували мегарозмальовку «Хай буде мир на всій землі».

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир