Актуально про подальшу роботу закладів освіти Великобілозерської громади

Дата: 21.09.2021 16:57

Сьогодні, 21 вересня, Великобілозерську сільську територіальну громаду з робочою поїздкою відвідав заступник голови Василівської райдержадміністрації Богдан СТАРОКОНЬ. На зустрічі були присутні сільський голова Юрій РИБАЛКА, керівники виконавчих органів сільської ради, працівники закладів освіти та культури, а також представники батьківської громадськості.

Під час засідання розглядалися важливі питання роботи закладів освіти під час погіршення епідемічної ситуації, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пришвидшення та охоплення персоналу вакцинацією від COVІD-19.

За підсумками засідання Державної комісії ТЕБ і НС вирішено встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території всіх областей України. Окремо наголошено, що після введення “жовтої” зони в Україні працюватимуть лише ті освітні заклади, де щеплено понад 80% персоналу.

Станом на 21 вересня 2021 року серед всіх закладів освіти Великобілозерської сільської територіальної громади мають змогу продовжити освітній процес в офлайн-форматі та приймати здобувачів освіти такі заклади:

- Філія Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2;

- Філія Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3;

- Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4;

- Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Віночок»;

- Дитяча музична школа Великобілозерської сільської ради;

- Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради.