Олімпійський тиждень у філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівська ЗОШ №1

Дата: 21.09.2021 08:19

Саме фізичне виховання є одним з важливих напрямків освіти, воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров'я учнів, гармонійний розвиток, формування у дітей життєвоважливих рухових умінь і навичок, вироблення звички до здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, а також надання  можливостей дізнатися про олімпійські види спорту.

Протягом минулого тижня, учні філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівська ЗОШ №1, знайомились з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань, із принципами Олімпійського руху, не обійшлось і без цікавих естафет, турнірів, конкурсів.

Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні.