Про XXXII обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти

Дата: 20.09.2021 15:03

З 16 по 17 вересня 2021 року у м. Запоріжжя на території о. Хортиця відбувся XXXII обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму (далі - зліт). Загальне керівництво, підготовкою та проведенням зльоту здійснював КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій серед учнівської молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Збірна команда педагогічних працівників закладів освіти Великобілозерської сільської ради також брала участь у XXXII обласному зльоті-змаганні зі спортивного туризму. Великобілозерська територіальна організація профспілки працівників освіти і науки України виплатила матеріальну допомогу учасникам зльоту. Склад нашої команди: ПІЛІШЕНКО Віталій, САЙДАМЕТ Яна, ПОСТАРНАК Наталія, ПОСТАРНАК Олександр, ДЕЦЮРА Сергій, КИР’ЯНОВА Анна. Учасники змагалися з техніки спортивного туризму на дистанції «Смуга перешкод», демонстрували свої вміння та навички у наданні першої допомоги потерпілому, в’язанні туристських вузлів, спортивному орієнтуванні «Лабіринт»; активно приймали участь у творчій конкурсній програмі: «Фотоконкурс», «Візитна картка команди». Серед 19 команд зі спортивного туризму наша команда зайняла 13-те загальнокомандне місце.

Відділ освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради висловлює слова вдячності директору Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради МАЛИГІНІЙ Олені та директору АФ «Гюнівська» ГОНТАРЄВУ Олександру за надану допомогу для здійснення перевезення учасників змагань.

Дякуємо педагогічним працівникам за участь у зльоті-змаганні, бажаємо наснаги, творчих успіхів та перемог!