Про вакцинацію працівників освіти

Дата: 20.09.2021 14:28

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У разі введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти сертифіката, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини або однією дозою однодозної вакцини.

У разі введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами буде дозволено за умови наявності в  усіх працівників документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Станом на 20 вересня 2021 року серед всіх закладів освіти Великобілозерської сільської територіальної громади, у разі введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки,  передумови продовжити освітній процес в офлайн – форматі та приймати в свої заклади здобувачів освіти мають змогу:

- Філія Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2;

- Філія Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3;

- Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4;

- Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Віночок»;

- Дитяча музична школа Великобілозерської сільської ради;

- Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради.

Усі інші заклади освіти у разі посилення карантину повинні перейти в онлайн-формат роботи.