Головне управління ДПС у Запорізькій області інформує про добровільне декларування

Дата: 20.09.2021 10:26

Головне управління ДПС у Запорізькій області в рамках кампанії «Одноразового добровільного декларування» проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців Запорізької області. Вона спрямована на своєчасне та в повному обсязі декларування громадянами належних їм активів, розміщених як на території України, так і за її межами, якщо з них не були сплачені податки.

Одноразове добровільне декларування – це спосіб цивілізованої легалізації коштів, які були приховані від оподаткування. Воно дозволить повернути гроші та інші активи у прозорий, легальний обіг. Комплекс заходів, що проводяться, сприятиме детінізації економіки та залученню додаткових надходжень до бюджетів. Скористатися одноразовим добровільним декларуванням можна тільки з 1 вересня 2021 по 1 вересня 2022 року.