У ДНЗ «Віночок» проведено заходи присвячені Дню рятувальника

Дата: 20.09.2021 08:03

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України.

Це професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

Їхній девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він як найкраще відображає нелегкі будні рятувальників. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби. З якими тільки негараздами не звертаються по телефону 101.

16 вересня в дошкільному навчальному закладі «Віночок» проведено заходи присвячені Дню рятувальника.  Вихователь Зінченко С.І. розповіла малечі про важливість дотримання правил безпеки вдома й під час відпочинку, про те до чого доводять пустощі з вогнем, який транспорт використовують рятувальники, за яким номером слід викликати оперативно - рятувальну службу. А щоб відчути себе хоч на мить вогнеборцями,  діти змагалися в спритності, вибирали протипожежні засоби на малюнках, визначали дії при  небезпечній ситуації.

Як підсумок малюкам продемонстрована презентація «Дітям про пожежу».

Надія ЦВЄТОВА