Шановні працівники фармацевтичної галузі Великобілозерської громади!

Дата: 18.09.2021 06:26

Шановні працівники фармацевтичної галузі

Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня фармацевтичного працівника!

Своєю щоденною працею ви робите вагомий внесок у збереження здоров’я людей, забезпечення їх доступними, ефективними та якісними лікарськими засобами. Але найважливішою та найвищою оцінкою Вашої діяльності є людська вдячність тих, кому ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаючи впевненості та оптимізму. Завдяки Вам, Вашій наполегливій праці та високому професіоналізму вдається повернути здоров’я, а нерідко й життя, багатьом людям.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя та добробуту! Нехай кожен день дарує Вам натхнення, стабільність у фармацевтичній справі, успішне вирішення будь-яких питань, а люди дарують щирі слова вдячності за Вашу уважність та професіоналізм!

З повагою, сільський голова Юрій РИБАЛКА, депутатський корпус та виконавчий апарат Великобілозерської сільської ради