ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ФІЛІЇ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО НВК № 1 ЗОШ №5

Дата: 17.09.2021 14:29

Ожив з віків на новий лад,

Ти з краху встав, вогнем залитий,

І факели Олімпіад

Зумів нам знову запалити.

Слова знайти тобі які?

О Спорт — примирення і згода!

Ти — естафета всіх віків,

Безсмертна наша насолода!

П’єр де Кубертен

З 13 по 17 вересня 2021 року у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 пройшов Олімпійський тиждень.- комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні.

Протягом тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, були залучені до цікавих та активних спортивних заходів. Найбільш видовищним, емоційним та захоплюючим видався Олімпійський урок, проведений вчителем фізичної культуро Сиротюком В. О. у вигляді спортивної естафети «Мій товариш – спорт». А класними керівниками були презентовані години спілкування під єдиним гаслом   «Спорт – посол миру». Веселими і задоволеними залишилися всі учасники Олімпійського тижня. Ми ще раз переконались, що в нашому закладі освіти працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди.

Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Олена КУРТЯК

Катерина УСЕНКО