Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Про проведення спортивного свята, присвяченого Дню фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2021 16:30
Кількість переглядів: 546

Фото без опису

 

 

В рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» та з нагоди відзначення Дня фізичної культури  і спорту 12 вересня 2021 року на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради та у Центральному парку села Велика Білозерка по вул. Шкільна відбулося спортивне свято.

Відповідно до затверджених регламентів змагань було проведено  турнір з футболу, турнір з паркового волейболу серед чоловічих команд, турнір з перетягування канату, турнір з поштовху гирі.

У турнірі з футболу брали участь 3 команди: «Олімп»«Суворова»«Колос»Місця розподілилися таким чином:

1 місце - ФК«Суворова»,

2 місце - ФК«Олімп»,

3 місце  - ФК«Колос».

 

У турнірі  з паркового волейболу серед чоловічих команд переможці визначилися таким чином:

1 місце - ВК«Олімп»,

2 місце - ВК«ВБ«ПАЛ»,

3 місце  -ВК«Суворова».

Переможці турніру з перетягування канату:

1 місце - «Суворова»,

2 місце - «Колос»,

3 місце  -«Олімп».

У турнірі з поштовху гирі взяли участь Каплій Ю., Корнієць В., Супрун Д., Пархоменко С., Лагода Р. У турнірі місця розподілилися таким чином:

1 місце – Пархоменко Сергій,

2 місце – Супрун Дмитро,

3 місце – Корнієць Валерій.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Великобілозерської сільської територіальної громади та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджено грамотою голови Великобілозерської сільської ради тренерів-викладачів Дитячо-юнацької спортивної школи Великобілозерської сільської ради Івана БЄЛАНА та Віктора СИРОТЮКА.

Щиро вітаємо всіх зі святом, хто  присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту у Великобілозерській сільській територіальній громаді!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора