У Великобілозерській ЗОШ I-II ступенів № 4 відбулась приємна подія

Дата: 09.09.2021 16:53

Сільський голова Юрій РИБАЛКА привітав педагогічний колектив на чолі з директором Володимиром СУПРУНОМ з початком навчального року та вручив Почесну грамоту Василівської районної державної адміністрації за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки.

Великобілозерська сільська рада висловлює щиру вдячність директору та педагогам Великобілозерської ЗОШ I-II ступенів № 4 за досягнутий результат на педагогічній ниві. Бажаємо всім міцного здоровя, успіхів у професійній діяльності, мудрості та натхнення. Нехай у Вашому навчальному закладі завжди лунає веселий дзвоник, який приведе учнів до цікавої країни знань!