Мережі ЦНАП 9 років!

Дата: 06.09.2021 09:26

06 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України "Про адміністративні послуги", який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

З метою відзначення важливої ролі адміністраторів центру надання адміністративних послуг у забезпеченні функціонування сервісної держави в Україні запроваджено професійне свято працівників ЦНАП.

Щиро вітаємо адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради з професійним святом та 9-ю річницею створення мережі ЦНАП #Мережі_ЦНАП_9_років_.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні  фахових обов’язків. Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення!

З повагою,

сільський голова Юрій РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат

Великобілозерської сільської ради