Мобільний сервісний центр МВС у Запорізькій області працював у Великобілозерській громаді

Дата: 03.09.2021 15:31

03 вересня відбувся візит мобільного сервісного центру МВС у Запорізькій області до Великобілозерської громади. Прийом здійснювався у приміщені відділу «Центр надання адміністративних послуг». Обслуговування громадян проводили одразу адміністратор МСЦ МВС та фахівець Експертної служби МВС. Наразі здійснюється реєстрація бажаючих отримати послуги МСЦ для наступного планування візиту до Великобілозерської громади.

Для оформлення попередньої заявки на обслуговування необхідно звертатись до адміністраторів ЦНАП Великобілозерської сільської ради за телефонами: 0978173088, 0956068114 або за адресою: Великобілозерська сільська рада, відділ ЦНАП, вул.Центральна,125, с. Велика Білозерка, Запорізька область.