Продовжуємо інформаційну кампанію щодо патронату над дитиною

Дата: 03.09.2021 11:30

03 вересня 2021 року завідувачем відділення соціальної роботи Центру соціальних послуг Наталією ЖАДЛЕНКО та начальником служби у справах дітей Наталією ТРОШИНОЮ проведено черговий інформаційний захід  «Що таке патронатна сім’я» для осіб, які перебувають на обліку у відділі сприяння зайнятості у Великобілозерському районі Кам’янсько-Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості.

До слухачів доведено інформацію наступного змісту: хто може бути патронатними вихователями; які документи треба, щоб стати патронатним вихователем; скільки дітей може бути одночасно влаштовано під патронат; скільки дитина може перебувати в патронатній сім’ї; фінансування патронатних сімей. Також учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали відповідного змісту. Груповою роботою охоплено 9 осіб.