2 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 02.09.2021 14:49

Сьогодні увесь світ відзначає 76-ту річницю закінчення Другої світової війни - найбільшого в історії людства збройного конфлікту. 2 вересня 1945 року о 9-й годині 2 хвилини, в Токійській бухті на борту американського лінкора «Міссурі», було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Японії, що ознаменувало завершення Другої світової війни – найкривавішої та наймасштабнішої війни. Від імені Радянського Союзу, підпис у цьому історичному документі, поставив українець генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко.

З нагоди відзначення цієї дати, а також враховуючи вагомий внесок Українського народу у перемогу над нацизмом, сільський голова Юрій Рибалка та представники трудових колективів поклали квіти до Братської могили та Меморіального комплексу загиблим воїнам в центральному парку села Велика Білозерка.