Вітаємо з початком навчального року!

Дата: 02.09.2021 08:12

Сьогодні у філії Великобілозерського НВК #1 Великобілозерська ЗОШ #3 пролунав перший дзвоник. Урочиста лінійка пройшла для першокласників та випускників школи з дотриманням карантинних обмежень.

Особливий день сьогодні у першачків, які йдуть на свій перший у житті урок. Не менше хвилювались і їх батьки. Останній навчальний рік у стінах рідної школи сьогодні розпочався для дев'ятикласників .

Урочисті промови, зворушливі вірші, перший дзвоник, який продзвенів для усіх наших учнів- так сьогодні відбулось перше вересня у філії Великобілозерського НВК #1 ЗОШ #3

2-8 класи провели свої перші уроки за шкільними партами, на свіжому повітрі. Перший урок 1 вересня 2021 року присвячено відзначенню 30-ї річниці Незалежності України.

Пропонуємо поглянути, як це було, у нашому короткому фотозвіті.

Бажаємо усім школярам вдалого навчального року, успіхів і нових відкриттів, а вчителям - натхнення, вдячності і радості.

#філія_ВБілозерського_НВК1_ЗОШ3