1 вересня у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 4

Дата: 02.09.2021 08:09

1 вересня у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №4 школі традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі та затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Особливо хвилюючим було свято для тих, хто вперше переступив поріг школи, наших першокласників та для учнів 9 класу, які в цьому навчальному році стануть випускниками.                                                                                                                  Розпочався навчальний рік першим уроком, який був присвячений  30-й річниці незалежності України.