Привітання сільського голови Юрія Рибалки з Днем знань

Дата: 01.09.2021 08:04

Дорогі учні!

Шановні педагоги та батьки!

Прийміть щирі вітання з Днем знань - початком нового навчального року!

Перший вересневий день відкриває нову сторінку в життєвій історії кожного з нас. Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг. Я бажаю Вам вдалого старту, будьте активними, допитливими, впевнено підкоряйте вершини наук.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для подальшого навчання.  Бажаю вам мудрості та віри у власні сили!

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог. Тож зичу вам, шановні вчителі, натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві!

Всім батькам бажаю міцного здоров'я, терпіння та наснаги у новому навчальному році!

Зі святом!

З повагою, сільський голова Юрій РИБАЛКА