Мітинг - реквієм до Дня пам’яті захисників України «Вклонися моя Україно, хороброму сину своєму»

Дата: 28.08.2021 12:18

29 серпня в Україні відзначають один з пам’ятних днів,  що ввійшов в історію нашої держави - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році, в ході Іловайської операції загинула найбільша кількість українських воїнів.

28 серпня в адмінбудівлі Великобілозерської сільської ради відбувся мітинг-реквієм «Вклонися моя Україно, хороброму сину своєму», присвячений  Дню пам’яті захисників України. Присутні згадали трагічні події, які відбулися на Сході  країни, схилили голови перед мужністю та патріотичним подвигом усіх, хто віддав своє життя за право України лишатися незмінною на карті світу та поклали квіти до підніжжя Великого Кобзаря.

Пам’ятаємо та шануємо, адже герої живі, поки жива пам’ять про них.