Висловлюю щиру вдячність!

Дата: 26.08.2021 14:21

Хочу подякувати всім, хто долучився до організації та проведення урочистостей та святкового концерту у Великобілозерській громаді, присвяченого 30-й річниці Незалежності нашої неньки України.

Нехай сприятливі погодні умови та рекордні врожаї будуть у всіх агропідприємствах нашої громади та фермерів, а особливо – небайдужих. Висловлюю щиру подяку працівникам культури, ведучим, вокалістам, фольклорним колективам, учасникам виставки декоративно-ужиткового мистецтва, заступникам сільського голови, секретарю сільської ради та начальнику відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту сільської ради. Особлива подяка моїй дружині, яка приймає активну участь в культурному житті Великобілозерської та Слобожанської громад.

Бажаю всім миру та процвітання!

З повагою,

сільський голова Юрій Рибалка