Вітання сільського голови Юрія РИБАЛКИ з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї рiчницi незалежності України

Дата: 23.08.2021 09:34

Шановнi жителі та гостi Великобiлозерської громади!

Приймiть щирi вiтання з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї рiчницi незалежності України!

Ці визначні дати започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Такі важливі свята допомагають нам не лише прославляти свою землю, а й згадувати яку ціну ми заплатили за незалежність нашої держави та яких втрат зазнали у цій нелегкій боротьбі. Тож, нехай

нашi серця будуть сповнені гордістю за нашу державу та прагненням до єднання i порозуміння, плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З нагоди свят щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів у всіх справах та починаннях заради процвітання незалежної України. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

З повагою, сiльський голова Юрiй РИБАЛКА,                                                                                                        депутатський корпус та виконавчий апарат                                                                                                    Великобiлозерської ciльської ради