Висловлюємо співчуття…

Дата: 18.08.2021 12:09

Колектив Великобілозерського НВК №1 та Великобілозерська сільська рада висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті Покатаєвої Тетяни Олександрівни – світлої, доброї і чуйної людини, справжнього вчителя, яка свою неймовірну доброту і людяність віддала не одному поколінню учнів нашого села.

Тетяна Олександрівна закінчила Запорізький державний педагогічний інститут, отримала фах вчителя історії. Тривалий час викладала у Великобілозерському НВК № 1. За сумлінну працю, ерудицію, розум та значні досягнення на педагогічній ниві отримала звання « старший вчитель».

З 2006 року Тетяна Олександрівна працювала старшим викладачем кафедри богослов'я та гуманітарних дисциплін Класичного приватного університету.

Щиро співчуваємо рідним, поділяємо горе, сумуємо в годину скорботи.

Вічна пам'ять хорошій і світлій людині!