Висловлюємо співчуття…
Дата: 13.08.2021 14:37
Кількість переглядів: 309
Великобілозерська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Голди Івана Леонтійовича, ветерана Другої світової війни.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Івана Леонтійовича назавжди залишиться в серцях рідних та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.
Вічна і світла пам’ять… Царство небесне…