ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА ХОРТИЦІ З’ЯВИТЬСЯ СУЧАСНИЙ ІНКЛЮЗИВНИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК

Дата: 12.08.2021 11:00

Про це сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час відвідання будівництва мостів через Дніпро.

Реконструкція комплексного спортивного ядра Комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” включено у проєкт будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя.

Таким є соціальний внесок генерального підрядника будівництва мостів, компанії “Онур”, у розвиток Запорізького краю.

Як розповіли у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, проєктом передбачено влаштування на території Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії спортивної зони, на якій будуть розміщені:

- тренувальне поле для футболу 40х60 м з покриттям штучним газоном;

- два баскетбольних і два волейбольних майданчики;

- гімнастичний майданчик;

- бігові 100-метрові доріжки з гумовим не слизьким покриттям;

- майданчик для стрибків у довжину.

Об'єкт буде відповідати всім вимогам безбар’єрності та інклюзивності. Так, на його території передбачено розміщення зони відпочинку для маломобільних громадян з альтанками, лавками та місцями для інвалідних візків.

Наразі роботи з будівництва спортивного ядра ведуться посиленими темпами.

Як розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух, завершити будівництво спортивного майданчика планується до Дня Незалежності України. Це стане ще одним подарунком запоріжцям до свята. Також очільник області висловив сподівання, що новою інклюзивною спортивною зоною зможуть користуватися не лише вихованці академії, але й жителі острова Хортиця.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю