Про благоустрій території Великобілозерської громади

Дата: 11.08.2021 14:42

У Великобілозерській громаді проводяться роботи щодо благоустрою території (впорядкування братських могил, пам’ятників воїнам-односельцям, узбіч доріг та ін.).

Великобілозерська сільська рада звертається до керівників підприємств, установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності та жителів громади з проханням привести до належного санітарного стану прилеглу територію до об’єктів господарювання та до проїжджої частини вулиці, а саме вчасно проводити роботу зі знищення карантинних рослин і бур’янів та покос трави.

Будь ласка, тримайте територію в належному стані. Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому, подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.