Про роботу закладів освіти

Дата: 10.08.2021 15:26

10 серпня 2021 року відбулася зустріч за участі представників Великобілозерської сільської ради, відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту, Великобілозерського районного управління Головного управління Держспоживслужби з керівниками та працівниками харчоблоків дошкільних та загальноосвітніх  закладів освіти Великобілозерської сільської ради.

Питання, що розглядалися на зустрічі:

1. Створення належних умов для безпечного та якісного харчування у закладах освіти.

2. Про забезпечення проведення вакцинації від COVID-19 працівників сфери освіти.

Під час наради обговорювалися проблемні питання в організації харчування в закладах освіти, перевірку стану готовності закладів до нового навчального року, стан вакцинації працівників освіти, тощо.

Також, було зазначено, що у разі виходу громади із зеленої зони відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти буде можливо лише в тих закладах освіти, в яких буде не менше 80% вакцинованих працівників. Всі інші заклади освіти повинні будуть перейти на змішану чи дистанційну форму здобуття освіти.