НЕОБХІДНО ПРИШВИДШИТИ ТЕМПИ ВАКЦИНАЦІЇ ПЕДАГОГІВ

Дата: 09.08.2021 16:50

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час традиційної пресконференції.

На сьогодні вакциновано від COVID близько чверті освітян. Тоді як за рекомендаціями МОЗ, якщо регіон виходить з «зеленої» зони, буде дозволено працювати в офлайн-режимі лише тим закладам, де щеплено 80% працівників.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух закликав освітян відповідально ставитися до початку нового навчального року в особливих умовах та забезпечити власну безпеку під час учбового процесу.

- Першого вересня усі школи однозначно зустрінуть свої учнів. Але про те, щоб навчання проходило в звичному нам режимі з мінімумом онлайн-незручностей і з максимальною користю для дітей, треба думати вже сьогодні. Необхідно наростити темпи вакцинації серед педагогів, щоб у разі погіршення епідситуації, школи могли повноцінно працювати. Також самим педагогам треба задуматися про безпеку та власне здоров’я і зробити щеплення, аби уникнути негативних наслідків COVID, - наголосив Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю